Santé Magyarország Kft.

Karrier

Árukiadó, áruösszeszedő

Munkatársat keresünk Szadai munkavégzésre.

Munkaidő (egy műszakos munkarend): hétfő-péntek 8-16:30

Elvégzendő feladatok

  • Raktárba érkező áruk kezelés, beraktározása,
  • Kimenő áru összekészítése
  • Áruösszeszedés, egyéb raktári feladatok ellátása

Önéletrajzokat nettó fizetésigény megjelölésével kérjük beküldeni!

Céges buszjáratot biztosítunk Erdőkertes - Veresegyház - Szada - Gödöllő útvonalakon

Email: penzugy@santehungary.hu

 Állás típusa: Teljes munkaidő

Kereskedelmi  Ügynök - Értékesítő

Az új munkatársunk elsődleges feladata, továbbfejleszteni meglévő kapcsolatainkat
a Multinacionális Láncoknál

Feladatok

  • Partnerek-vevők/megrendelők körének bővítése, piackutatás, és a meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
  • Kereskedelmi szaktanácsadás a viszonteladók részére
  • Ajánlatok nyomon követése és határidőn belüli visszajelzés küldése
  • Új vevői megrendelések nyomon követése
  • Szerződéskötés menedzselése, a megrendelések teljesítésének, továbbá a szerződések teljes életciklusának nyomon követése
  • Partnerek megrendelésével kapcsolatos problémák kezelése
  • Ajánlatok előkészítése
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel

Elvárások

  • 2-5 éves szakmai gyakorlattal értékesítés területén
  • Magas szintű rendszer- és folyamat szemlélettel
  • Gyakorlatias problémamegoldó képességgel
  • Kiváló tárgyalási képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Szakmai önéletrajzát nettó fizetésigény megadásával kérjük elküldeni!

Cím: 2111 Szada, Ipari Park út 6 E-mail:
Tel.:
+36-28-348-810 | Fax: +36-28-348-812